Założyciel

Piotr Tyrka

Piotr Tyrka

Wieloletni, dyplomowany i doświadczony instruktor tańca towarzyskiego, trener oraz szkoleniowiec. Przez ponad 14 lat trenował taniec towarzyski i posiada najwyższą międzynarodową klasę S. Piotr bardzo często reprezentował Polskę na najważniejszych eventach tanecznych, był czołowym tancerzem latynoamerykańskim w Mistrzostwach Polski, zwycięzcą ponad 50-ciu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego oraz wielokrotnym zwycięzcą GRAND PRIX POLSKI. Był również finalistą międzynarodowych turniejów IDSF oraz sędzią prestiżowej federacji tańca towarzyskiego World Dance Council.

Miał okazję współpracować z Zawodową Grupą taneczną VOLT Agustina Egurroli, z którą brał udział w wielu produkcjach telewizyjnych tj. „Taniec z Gwiazdami”, „Mam Talent”, „Jaka to Melodia”, „Dubidu” oraz wydarzeniach muzycznych takich jak „Sylwester z Jedynką”, „Sopot Hit Festival” i wielu innych dużych produkcjach.
Piotr był również choreografem popularnego programu “Bitwa na głosy” oraz autorem choreografii do teledysku Larysy Tsoy. Przygotowywał wiele opraw choreograficznych do takich wydarzeń jak koncert KRÓLEWSKIEJ ORKIESTRY SYMFONICZNEJ w Sali Kongresowej w PKiN.

Po wielu latach tanecznej drogi Piotr stał się wysokiej klasy Managerem posiadającym wieloletnie doświadczenie nie tylko w zarządzaniu siecią oddziałów największej firmy taneczno – eventowej w Polsce ale również w zakresie tworzenia szkół tańca od podstaw.

Piotr współpracował z takimi firmami jak:

  • 2017/2018r. – EGURROLA DANCE STUDIO (Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice)– Manager Regionalny
  • 2016/2017r. – SOSZYŃSKA DANCE ACADEMY (Gdańsk)– Audyt zewnętrzny
  • 2016/2017r. – SZKOŁA TAŃCA DUET (Warszawa) – Audyt zewnętrzny
  • 2016/2017r. – DANCE DESIGN (Kielce) – Audyt zewnętrzny
  • 2014/2016r. – EGURROLA DANCE STUDIO (Warszawa Śródmieście) – Manager Placówki
  • 2012/2014r. – EGURROLA DANCE STUDIO (Konstancin-Jeziorna) – Manager Placówki

Instruktorzy

Katarzyna Bajon

Katarzyna Bajon

Balet

Absolwentka ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie. Ukończyła również kierunek ‘Taniec, o specjalności Pedagogika Baletowa’ na Warszawskim Uniwersytecie Muzycznym. Należąc do zespołu Młody Balet Polski występowała w takich baletach jak „Jezioro Łabędzie”, „Dziadek do Orzechów”. Tańczyła również w Teatrze Wielkim w Poznaniu w balecie „Romeo i Julia” oraz „Jezioro Łabędzie”. Od 6-ciu lat prowadzi zajęcia baletowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Oliwia Bolimowska

Oliwia Bolimowska

Taniec Nowoczesny/Jazz

Oliwia rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 8-miu lat, zaczynając od disco dance, jednak to jazz okazał się stylem, w którym czuje się najlepiej. Skupiała się na zawodach na których odnosiła sukcesy zarówno ogólnopolskie jak i międzynarodowe. Następnie zaczęła rozwijać się także w stylu hip-hop, tańcząc na dużych scenach jako oprawa taneczna, natomiast praca z dziećmi sprawia jej największą przyjemność. Chciałaby przekazywać im jak najwięcej swojej wiedzy, dlatego też studiuje na Warszawskiej AWF, aby móc dzielić się miłością do sportu z innymi.

Kaja Bukowska

Kaja Bukowska

Gimnastyka/Akrobatyka

Swoją przygodę z akrobatyką sportową rozpoczęła w wieku 6-ciu lat. W latach 2006-2013 brała czynny udział w Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski i Turniejach Międzynarodowych reprezentując klub ZKS Stal Rzeszów. Startowała w kategoriach ‘dwójki kobiet’ oraz ‘trójki kobiet’. Do jej osiągnięć należą m.in.: III miejsce na Międzynarodowym Turnieju „Gwiazdy nad Bugiem” Winnica 2011 oraz 2013; II miejsce Puchar Polski 2012; III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 2012 w kategorii 11-16 lat. Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczęła pracę jako instruktorka gimnastyki i akrobatyki sportowej, początkowo w rzeszowskich, a następnie warszawskich klubach sportowych.

Klaudia Gołebiewska

Klaudia Gołebiewska

Taniec Nowoczesny/Hip-Hop

Jako mała dziewczynka zaczynała od gimnastyki artystycznej. Potem zmieniła swój styl na hip-hop i zaczęła brać udział w turniejach tanecznych, zdobywając liczne osiągnięcia w kategoriach: solo, duety oraz jako członkini formacji.

 Występowała na wielu sportowych wydarzeniach, takich jak: otwarcie meczu Euro 2012 czy też Finał Ligii Europy w 2015 roku. W międzyczasie razem z grupą Tv Projekt występowała w programach rozrywkowych oraz telewizyjnych show z okazji Sylwestra 2016 i 2017. Była tancerką w Egurrola Dance Studio a obecnie tańczy w teatrze Palladium oraz w Młodym Balecie Polskim. Od niedawna prowadzi zajęcia ze stylu hip-hop z dodatkiem rozciągania dla dzieci, przygotowując je do występów w teatrze pod okiem Anny Davies.

Kamil Gwara

Kamil Gwara

Taniec Towarzyski/Latino Solo

Kamil zaczął swoja przygodę z tańcem w wieku 6 lat, a taniec towarzyski stał się jego prawdziwa pasją. Brał udział w szkoleniach u najlepszych trenerów polskich i zagranicznych takich jak Ruud Vermeij, Carolyn Smith, Slavik Kryklyvyy, Larisa Davidova czy Viktor Nikovsky. Startował w wielu prestiżowych turniejach ogólnopolskich oraz osiągał liczne sukcesy na turniejach międzynarodowych. Posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz najwyższą polską klasę taneczną „A” w tańcach standardowych.

Na swoich zajęciach Kamil przywiązuje niezwykłą wagę do nauki każdego kroku, tworząc niepowtarzalne choreografie.
Nauka tańca jest dla niego prawdziwa przyjemnością.

Damian Kaczmarek

Damian Kaczmarek

Hip-Hop

Tancerz grupy tanecznej Funk Rockass zrzeszającej jednych z najlepszych tancerzy street dance. Uczestnik wielu zawodów tanecznych jak i występów scenicznych. Od 9-ego roku życia zafascynowany tańcem oraz muzyką, która jest jego nierozłączną częścią. Umiejętność połączenia skrajności, płynności, dynamiki i siły to znak rozpoznawczy tego tancerza. W swoim życiu próbował wielu stylów tanecznych, od tańca towarzyskiego po balet. Ostatecznie pozostał przy stylach tańca takich jak: Hip-Hop, New Age, Breakdance i Jazz. Technikę tańca szkolił nie tylko u polskich, ale i zagranicznych instruktorów takich jak: Diana Matos czy Tony Tzar. Damian to młody chłopak wyróżniający się przede wszystkim bardzo pozytywną osobowością jak i charyzmą. Swoją pasję do tańca realizuje w każdym wolnym czasie, zarażając przy tym jednocześnie swoich rówieśników.

 

Justyna Łuczak-Muller

Justyna Łuczak-Muller

Taniec Towarzyski/Latino

Justyna to niezwykle wszechstronna tancerka. Posiada Międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę A w tańcach standardowych. Na swoim koncie ma liczne zwycięstwa w Grand Prix Polski Latino w Skawinie, Mławie, Kętrzynie i Łazach, a także w turniejach rangi WDSF INTERNATIONAL m.in. w Moskwie, Brnie, Ankarze, Stuttgarcie oraz Doniecku. Bierze udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego. Jej ogromne doświadczenie sprawia, że z powodzeniem prowadzi zarówno zajęcia dla najmłodszych tancerzy, jak i LATINO dla kobiet oraz taniec towarzyski dla par.

Poza tańcem niezwykle bliska jest jej aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia – obecnie studiuje na kierunku ‘Dietetyka u osób aktywnych fizycznie’. Justyna posiada także tytuł ‘Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness i Aerobik’, oraz tytuł ‘Instruktor TMT’. Ponadto Justyna prowadzi zajęcia fitness, takie jak: TBC, ABT, Latin Aero oraz TMT-total muscle training.
Justyna na swoich zajęciach stwarza przyjacielską atmosferę, dbając o dobre samopoczucie wszystkich kursantów. Jest osobą, bardzo cierpliwą i komunikatywną, co pozwala jej nawiązać niezwykle szybko dobry kontakt z kursantami.

Justyna to zawsze uśmiechnięta dziewczyna a swoim optymizmem zaraża innych.

 

 

Milena Maciejewska

Milena Maciejewska

Barre Fit

Jej największą pasją jest taniec, to dla niej odkrywanie nowych możliwości i przełamywanie barier, jednocześnie sposób na dobrą zabawę. Na pierwsze zajęcia taneczne trafiła w wieku 7 lat. Obecnie doskonali swoje umiejętności w warszawskim teatrze tańca oraz na wielu warsztatach tanecznych pod okiem różnych instruktorów. Oprócz tego jest instruktorką fitness. Doświadczenie taneczno-sportowe przekłada na pracę zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Prowadzi zajęcia w klubach sportowych, domach kultury i teatrach. W Royal Dance Academy poprowadzi dla Was Barre Fit – zajęcia łączące elementy techniki tańca klasycznego i fitnessu.

 

 

Dominika Olszewska

Dominika Olszewska

Hip Hop

Otoczenie zna Panią Dominike jako „Domson”. Członkini jednej z topowych polskich ekip – East Side Crew. Zakochana w stylach streetowych po uszy. W tańcu najważniejsza jest dla niej wolność i bliskość z muzyką. W wieku 7 lat zaczęła od tańca towarzyskiego, ale nie to było jej pisane. Później to hip hop zawładnął jej sercem na dobre. Dominika na przestrzeni lat uczyła się od wielu niesamowitych instruktorów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Z sukcesami brała udział w wielu turniejach krajowych oraz międzynarodowych. Miała także okazję podbić scenę komercyjną uczestnicząc w produkcjach takich jak: Idol Jaka to melodia ?! Sylwester z TVN Hello2017! Taniec z Gwizdami teledysk Kayah „Po co?” teledysk Chłopaky „Łogień” Young Stars Festival 2019 W 2018 wraz ze swoim zespołem została także finalistką pierwszej polskiej edycji World of Dance. Dominika na swoich zajęciach będzie zgłębiać tajniki styli ulicznych. Oprócz wesołej atmosfery i dobrej zabawy możecie liczyć na porządny trening.

 

 

Aleksandra Pisarczyk

Aleksandra Pisarczyk

Hip-Hop

Ola – instruktor tańca, choreograf, studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8-miu lat, ucząc się tańca nowoczesnego. Przez kolejne lata szkoliła się w tańcu hip-hop, jednocześnie regularnie biorąc udział w warsztatach innych stylów tanecznych. Zajmowała czołowe miejsca w turniejach tańca hip-hop. Tańczyła i tworzyła choreografie do spektaklów tanecznych odbywających się m.in. w Teatrze Nowym w Krakowie. Szkoliła się z wielu technik tanecznych u takich choreografów jak: Diana Matos, Kenzo Alvares, Brian Puspos, Koharu Sugawara, czy Kyle Hanagami. Na swoich zajęciach chce przekazać uczestnikom wiedzę praktyczną i teoretyczną, aby zapewnić im wszechstronny rozwój. Jednocześnie pragnie zarażać ludzi dobrą energią i miłością do tańca oraz pomóc im odnaleźć swój indywidualny styl. Swoją przyszłość również wiąże z tańcem.

 

Marcel Skórski

Marcel Skórski

Taniec Towarzyski/Latino Solo

Marcel swoja przygodę z tańcem towarzyskim zaczął mając 6 lat. Już jako dziecko marzył, aby zostać profesjonalnym tancerzem i występować na prestiżowych turniejach tańca w Polsce i zagranicą. Dzisiaj posiada najwyższą klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich, trenuje osoby w systemie ProAm, uczy dzieci, młodzież, prowadzi kursy dla dorosłych oraz udziela lekcji pierwszego tańca dla nowożeńców. W dalszym ciągu rozwija się trenując i szkoląc pod okiem najlepszych trenerów. Ponadto ukończył szkołę muzyczną I-szego stopnia w klasie fortepianu. Marcel jest bardzo otwartą osobą, dorośli czują się swobodnie w jego towarzystwie, a dzieci uwielbiają go za nieskończone pokłady pozytywnej energii.

Katarzyna Soczyńska

Katarzyna Soczyńska

Taniec Nowoczesny/Hip-Hop

Kasia jest studentką Pedagogiki Tańca na Łódzkim Wydziale Tańca Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem. Przez 15 lat, tańczyła taniec ludowy, reprezentując Polskę na terenie całej Europy. Jednak chcąc być wszechstronną tancerką szkoliła się również w technice tańca nowoczesnego oraz hip-hop.
Od zawsze marzeniem Kasi była praca z dziećmi i możliwość przekazywania im swojej wiedzy. W związku z tym od 3-ech lat pracuje jako instruktor w warszawskich szkołach tańca.
Zaprasza na swoje zajęcia wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem i zakochać się w nim bez pamięci!

Agata Szafrańska

Agata Szafrańska

Balet

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz tancerka w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7-miu lat tańcząc w zespole styl hip-hop, a w momencie osiągnięcia pełnoletności jej umiejętności taneczne w dziedzinach tańca klasycznego, współczesnego, ludowego oraz jazzowego podbiły sceny m.in. w Polsce, Niemczech, Norwegii i Izraelu.

 

Edyta Szczęsna

Edyta Szczęsna

Taniec Nowoczesny/Jazz

Edyta rozpoczęła swoją przygodę taneczną, kiedy miała 5 lat, w Klubie Tańca Sportowego Grawitacja w Piasecznie. Początkowo uczyła się stylu Disco Dance, Hip-Hop oraz akrobatyki sportowej, jednak była otwarta na inne style m.in. Dance Show, Jazz Dance oraz Modern Dance, których z pasją zaczęła się uczyć w klubie i na zewnętrznych warsztatach tanecznych. W wieku 8-miu lat posiadała licencję trzech krajowych organizacji tanecznych: Polskiego Związku Tańca Sportowego (PZT Sport), Polskiej Federacji Tańca (PFT) i Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego (ZNTS) oraz dwóch Międzynarodowych: International Dance Organization (IDO)  i International Federation Modern Dance (IFMD). Dyscyplina i pracowitość pozwoliły Edycie odnosić sukcesy taneczne w różnych technikach i kategoriach tanecznych, zarówno solowych, duetach, mini formacjach i formacjach. Ma na swoim koncie wielokrotne tytuły mistrzyni Polski, Europy i Świata w kategoriach Disco Dance, Jazz, Modern i Show Dance. Edyta dodatkowo brała udział w spektaklach teatralnych i programach telewizyjnych tj.: „Akademia Pana Kleksa” w Teatrze Muzycznych Roma w Warszawie, spektaklach Teatru Tańca Caro Dance w Siedlcach pt.: „Romeo i Julia”, „Dziadek Do Orzechów”, a także „Opowieść Wigilijna”, programach telewizyjnych: „Talent Za Talent”, „Hity Na Czasie”, „Got To Dance”, „World Of Dance Polska” w telewizji Polsat.  Przez lata jeździła na warsztaty taneczne w Polsce i zagranicą, m.in. do Broadway Dance Center w Nowym Jorku i kształciła swój warsztat taneczny u takich szkoleniowców jak Maria Zajdler, Julie Cronshow, Roberta Fontana, Maksim Wojtul, Dominika Krzysztoforska, Isabelle Ciaravola, Stanislav Feco, Tracie Stanfield, Jose De La Cruz, Carolina Verela, Ksena Audrey, Cat Cogliandro, Jan Rawnik, Julia Spiesser, Chris McCarthy, Phil Orsano i wiele innych. Obecnie jest licencjonowanym instruktorem tańca jazzowego oraz absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej na kierunku: Aktorstwo. 

Joanna Szczęsna

Joanna Szczęsna

Taniec Nowoczesny/Disco Dance

Pierwsze taneczne kroki stawiała w wieku 3 lat na zajęciach z baletu i tańca towarzyskiego. Właśnie wtedy rozpoczęła się Asi ogromna pasja związana z tańcem. W wieku 7-miu lat rodzice zapisali Asię do Akademii Artystycznej Art Dance, gdzie szkoliła się w tańcu nowoczesnym oraz balecie. Z zespołem wielokrotnie występowała na deskach teatrów: Teatr na Woli, Och Teatr i wiele innych. W 4-ej klasie szkoły podstawowej zmieniła szkołę tańca na Egurrola Dance Studio, gdzie szkoliła się pod okiem Gabrieli Banaszek i Katarzyny Mieczkowskiej w stylach tańca takich jak Disco Dance, Street Dance Show, a także Taniec Nowoczesny. Wraz z zespołami Luz3 i V3 zdobywała wysokie miejsca na podium na zawodach ogólnopolskich, a także na arenie międzynarodowej. Sukcesy odnosiła także w kategoriach solo, duety i mini formacje. W 2015 roku uczestniczyła w otwarciu Finału Ligii Europy UEFA. Dwa lata później dołączyła do zespołu High Class 1 w Grawitacji Piaseczno. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe aktywnie uczestnicząc w warsztatach, zgrupowaniach i obozach tanecznych, co pozwala Asi wzbogacić swoje umiejętności taneczne. 

Dorota Szeliga-Kobus

Dorota Szeliga-Kobus

Mama & Baby/Pregnant Care

Instruktorka fitness, trener personalny, ale przede wszystkim mama. Od małego związana z różnego rodzaju aktywnościami. Uczestniczka maratonów fitness i konwencji sportowych. Od 2014 roku prowadzi zajęcia fitness dla mam z dziećmi, podczas których wykorzystuje swoje osobiste doświadczenie w opiece nad dzieckiem. Absolwentka licznych kursów specjalistycznych, w tym m.in. aktywna ciąża, fit mama, trampoliny, animator zabaw dziecięcych. Na swoich zajęciach stawia przede wszystkim na prawidłową technikę oraz maksymalną dawkę endorfin.

Kinga Urbańska

Kinga Urbańska

Hip-Hop

Kinga zajmuję się tańcem od najmłodszych lat. Swoją przygodę z tą formą ruchu rozpoczęła od baletu w Szkole Tańca Danceland we Wrocławiu, cheerleadingu pod okiem Sylwii Łobos, byłej tancerki zawodowej grupy Cheerleaders Wrocław oraz podstaw tańca towarzyskiego pod okiem Michała Skawińskiego. Następnie na 4 lata Kingę pochłonął hip-hop i jego pochodne w zespole Professional Support (pod okiem Any Bartkowskiej) odnoszącym liczne sukcesy na zawodach krajowych oraz międzynarodowych w kategorii formacje jak i duety. Trwało to do momentu kiedy poznała kulturę i taniec dancehall. Miała przyjemność bycia członkinią zespołu Fresh Attitude, którego trenerem była Katarzyna Jukowska, międzynarodowa tancerka, członkini szczycącego się popularnością zespołu. Wieloletnia przygoda z tańcem dała Kindze doświadczenie oraz świadomość sceniczną, które chciałaby przekazać innym. Miała zaszczyt uczyć się również od światowych sław m.in.: Laure Courtellemont, Kaelynn Harris, Mamson, Sir Ledgen, Lady Cun Faya, Lorenzo Hanna, Tight Eyez, Marthe Nabwire, Conray JRichards, Jeff Selby, Emilio & Hana, KidEyez, Rodrig Dibakoro i innych.

 

Natalia Zatylna

Natalia Zatylna

Taniec Towarzyski/Latino Solo

Dyplomowana instruktorka tańca o specjalności taniec towarzyski oraz jazzowy, choreograf, instruktorka sportu, magister pedagogiki.
Natalia swoją taneczną karierę rozpoczęła w wieku 6 lat od formacji tańca nowoczesnego, z którą występowała na turniejach tańca, festiwalach w Polsce i za granicą.
Jednak to towarzyski taniec sportowy skradł jej serce i stał się jej największa miłością, przez wiele lat trenowała pod okiem wybitnych nauczycieli.
Ma na swoim koncie m.in tytuł Mistrza Świata i Mistrza Polski w kategorii Dance Show.
Cały czas jest tancerką estradową, wystąpiła na wielu festiwalach telewizyjnych (Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce, Festiwal Muzyki Radiowej , Gala Luksusowa Marka Roku).
Miała przyjemność wystąpić również w programach telewizyjnych takich jak: Dzień dobry TVN, Jaka to melodia, Mam Talent, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Super Dzieciak, Disco Star, Rytm Miasta TVN Warszawa, w serialu „Za marzenia” a w ostatnim czasie nagrała reportaż o życiu tancerki dla stacji Polsat Cafe.
Przez rok doskonaliła swój warsztat w grupie TV Project, obecnie tancerka Rewii Tanecznej Rising Stars Revue oraz Tropicuba, należy również do polskiego teamu Bachata Sensual by Judith Cordero.
Zwieńczeniem jej ciężkiej, wieloletniej pracy była możliwość występów na deskach krakowskiego, muzycznego Teatru Variete w spektaklu Nocne Variete.
Występowała również na wielu prestiżowych imprezach sportowych: oficjalnej ceremonii otwarcia UEFA EURO 2012, oficjalnej ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w siatkówce, które odbyły się w 2014 roku w Warszawie, oficjalnej ceremonii otwarcia Finału Ligi
Europy UEFA 2015r., oficjalnej ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej 2017r., jak również na imprezie VERVA Street Racing, czy Wielkim charytatywnym meczu TVN.
Natalia spełnia się również, jako choreograf, przygotowuje choreografie do teledysków , jest odpowiedzialna za oprawę choreograficzną koncertów Aleksandry Szwed i wielu wokalistów disco.
Ostatnim ogromnym sukcesem była praca przy wyborach Miss Earth Poland 2019, gdzie pełniła funkcję choreografa.
Natalia zajęcia taneczne prowadzi od wielu lat, dzięki swojemu wykształceniu pedagogicznemu i ogromnemu doświadczeniu potrafi dotrzeć do najbardziej wymagającego, skrytego uczestnika zajęć. W trakcie studiów odbyła praktyki  w Państwowej Szkole Baletowej w Warszawie, co roku współpracując z biurem podróży wyjeżdża na obozy młodzieżowe w Polsce i za granicę (Hiszpania, Francja), gdzie również zaraża swoją taneczną pasją.
Oprócz zajęć tanecznych, prowadzi zajęcia fitnessowe w warszawskim klubie sportowym.

Natalia uważa, że taniec jest najpiękniejszym środkiem wyrazu i przekazu, na swoich zajęciach stara się zabrać ludzi w swój taneczny świat, tak żeby poczuli tą magię , zapomnieli o rzeczywistości i poprzez taniec poznawali i odkrywali siebie,świetnie się przy tym wszystkim bawiąc.