Założyciel

Piotr Tyrka

Piotr Tyrka

Wieloletni, dyplomowany i doświadczony instruktor tańca towarzyskiego, trener oraz szkoleniowiec.

  Przez ponad 14 lat trenował taniec towarzyski i posiada najwyższą międzynarodową klasę S. Piotr bardzo często reprezentował Polskę na najważniejszych eventach tanecznych, był czołowym tancerzem latynoamerykańskim w Mistrzostwach Polski, zwycięzcą ponad 50-ciu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego oraz wielokrotnym zwycięzcą GRAND PRIX POLSKI. Był również finalistą międzynarodowych turniejów IDSF oraz sędzią prestiżowej federacji tańca towarzyskiego World Dance Council. Miał okazję współpracować z Zawodową Grupą taneczną VOLT Agustina Egurroli, z którą brał udział w wielu produkcjach telewizyjnych tj. „Taniec z Gwiazdami”, „Mam Talent”, „Jaka to Melodia”, „Dubidu” oraz wydarzeniach muzycznych takich jak „Sylwester z Jedynką”, „Sopot Hit Festival” i wielu innych dużych produkcjach. Piotr był również choreografem popularnego programu “Bitwa na głosy” oraz autorem choreografii do teledysku Larysy Tsoy. Przygotowywał wiele opraw choreograficznych do takich wydarzeń jak koncert KRÓLEWSKIEJ ORKIESTRY SYMFONICZNEJ w Sali Kongresowej w PKiN. Po wielu latach tanecznej drogi Piotr stał się wysokiej klasy Managerem posiadającym wieloletnie doświadczenie nie tylko w zarządzaniu siecią oddziałów największej firmy taneczno – eventowej w Polsce ale również w zakresie tworzenia szkół tańca od podstaw. Piotr współpracował z takimi firmami jak: 2017/2018r. – EGURROLA DANCE STUDIO (Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice)– Manager Regionalny 2016/2017r. – SOSZYŃSKA DANCE ACADEMY (Gdańsk)– Audyt zewnętrzny 2016/2017r. – SZKOŁA TAŃCA DUET (Warszawa) – Audyt zewnętrzny 2016/2017r. – DANCE DESIGN (Kielce) – Audyt zewnętrzny 2014/2016r. – EGURROLA DANCE STUDIO (Warszawa Śródmieście) – Manager Placówki 2012/2014r. – EGURROLA DANCE STUDIO (Konstancin-Jeziorna) – Manager Placówki

Instruktorzy

Katarzyna Bajon

Katarzyna Bajon

Balet

Absolwentka ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie...

Ukończyła również kierunek ‘Taniec, o specjalności Pedagogika Baletowa’ na Warszawskim Uniwersytecie Muzycznym. Należąc do zespołu Młody Balet Polski występowała w takich baletach jak „Jezioro Łabędzie”, „Dziadek do Orzechów”. Tańczyła również w Teatrze Wielkim w Poznaniu w balecie „Romeo i Julia” oraz „Jezioro Łabędzie”. Od 6-ciu lat prowadzi zajęcia baletowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Oliwia Bolimowska

Oliwia Bolimowska

Taniec Nowoczesny/Jazz

Oliwia rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 8-miu lat...

zaczynając od disco dance, jednak to jazz okazał się stylem, w którym czuje się najlepiej. Skupiała się na zawodach na których odnosiła sukcesy zarówno ogólnopolskie jak i międzynarodowe. Następnie zaczęła rozwijać się także w stylu hip-hop, tańcząc na dużych scenach jako oprawa taneczna, natomiast praca z dziećmi sprawia jej największą przyjemność. Chciałaby przekazywać im jak najwięcej swojej wiedzy, dlatego też studiuje na Warszawskiej AWF, aby móc dzielić się miłością do sportu z innymi.

Kaja Bukowska

Kaja Bukowska

Gimnastyka/Akrobatyka

Swoją przygodę z akrobatyką sportową rozpoczęła w wieku 6-ciu lat...

W latach 2006-2013 brała czynny udział w Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski i Turniejach Międzynarodowych reprezentując klub ZKS Stal Rzeszów. Startowała w kategoriach ‘dwójki kobiet’ oraz ‘trójki kobiet’. Do jej osiągnięć należą m.in.: III miejsce na Międzynarodowym Turnieju „Gwiazdy nad Bugiem” Winnica 2011 oraz 2013; II miejsce Puchar Polski 2012; III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 2012 w kategorii 11-16 lat. Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczęła pracę jako instruktorka gimnastyki i akrobatyki sportowej, początkowo w rzeszowskich, a następnie warszawskich klubach sportowych.

Damian Kaczmarek

Damian Kaczmarek

Hip-Hop

Tancerz grupy tanecznej Funk Rockass zrzeszającej jednych z najlepszych tancerzy street dance. ..

Uczestnik wielu zawodów tanecznych jak i występów scenicznych. Od 9-ego roku życia zafascynowany tańcem oraz muzyką, która jest jego nierozłączną częścią. Umiejętność połączenia skrajności, płynności, dynamiki i siły to znak rozpoznawczy tego tancerza. W swoim życiu próbował wielu stylów tanecznych, od tańca towarzyskiego po balet. Ostatecznie pozostał przy stylach tańca takich jak: Hip-Hop, New Age, Breakdance i Jazz. Technikę tańca szkolił nie tylko u polskich, ale i zagranicznych instruktorów takich jak: Diana Matos czy Tony Tzar. Damian to młody chłopak wyróżniający się przede wszystkim bardzo pozytywną osobowością jak i charyzmą. Swoją pasję do tańca realizuje w każdym wolnym czasie, zarażając przy tym jednocześnie swoich rówieśników.

 

Justyna Łuczak-Muller

Justyna Łuczak-Muller

Taniec Towarzyski/Latino

Justyna to niezwykle wszechstronna tancerka. ..

Posiada Międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę A w tańcach standardowych. Na swoim koncie ma liczne zwycięstwa w Grand Prix Polski Latino w Skawinie, Mławie, Kętrzynie i Łazach, a także w turniejach rangi WDSF INTERNATIONAL m.in. w Moskwie, Brnie, Ankarze, Stuttgarcie oraz Doniecku. Bierze udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego. Jej ogromne doświadczenie sprawia, że z powodzeniem prowadzi zarówno zajęcia dla najmłodszych tancerzy, jak i LATINO dla kobiet oraz taniec towarzyski dla par. Poza tańcem niezwykle bliska jest jej aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia – obecnie studiuje na kierunku ‘Dietetyka u osób aktywnych fizycznie’. Justyna posiada także tytuł ‘Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness i Aerobik’, oraz tytuł ‘Instruktor TMT’. Ponadto Justyna prowadzi zajęcia fitness, takie jak: TBC, ABT, Latin Aero oraz TMT-total muscle training. Justyna na swoich zajęciach stwarza przyjacielską atmosferę, dbając o dobre samopoczucie wszystkich kursantów. Jest osobą, bardzo cierpliwą i komunikatywną, co pozwala jej nawiązać niezwykle szybko dobry kontakt z kursantami. Justyna to zawsze uśmiechnięta dziewczyna a swoim optymizmem zaraża innych.

 

 

Milena Maciejewska

Milena Maciejewska

Jazz/Fitness

Jej największą pasją jest taniec, to dla niej odkrywanie nowych możliwości i przełamywanie barier...

jednocześnie sposób na dobrą zabawę. Na pierwsze zajęcia taneczne trafiła w wieku 7 lat. Obecnie doskonali swoje umiejętności w warszawskim teatrze tańca oraz na wielu warsztatach tanecznych pod okiem różnych instruktorów. Oprócz tego jest instruktorką fitness. Doświadczenie taneczno-sportowe przekłada na pracę zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Prowadzi zajęcia w klubach sportowych, domach kultury i teatrach. W Royal Dance Academy poprowadzi dla Was Barre Fit – zajęcia łączące elementy techniki tańca klasycznego i fitnessu.

 

 

Aleksandra Pisarczyk

Aleksandra Pisarczyk

Hip-Hop

Instruktor tańca, choreograf, studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego...

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8-miu lat, ucząc się tańca nowoczesnego. Przez kolejne lata szkoliła się w tańcu hip-hop, jednocześnie regularnie biorąc udział w warsztatach innych stylów tanecznych. Zajmowała czołowe miejsca w turniejach tańca hip-hop. Tańczyła i tworzyła choreografie do spektaklów tanecznych odbywających się m.in. w Teatrze Nowym w Krakowie. Szkoliła się z wielu technik tanecznych u takich choreografów jak: Diana Matos, Kenzo Alvares, Brian Puspos, Koharu Sugawara, czy Kyle Hanagami. Na swoich zajęciach chce przekazać uczestnikom wiedzę praktyczną i teoretyczną, aby zapewnić im wszechstronny rozwój. Jednocześnie pragnie zarażać ludzi dobrą energią i miłością do tańca oraz pomóc im odnaleźć swój indywidualny styl. Swoją przyszłość również wiąże z tańcem.

 

Katarzyna Soczyńska

Katarzyna Soczyńska

Taniec Nowoczesny/Hip-Hop

Kasia jest studentką Pedagogiki Tańca na Łódzkim Wydziale Tańca Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi...

Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem. Przez 15 lat, tańczyła taniec ludowy, reprezentując Polskę na terenie całej Europy. Jednak chcąc być wszechstronną tancerką szkoliła się również w technice tańca nowoczesnego oraz hip-hop. Od zawsze marzeniem Kasi była praca z dziećmi i możliwość przekazywania im swojej wiedzy. W związku z tym od 3-ech lat pracuje jako instruktor w warszawskich szkołach tańca. Zaprasza na swoje zajęcia wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem i zakochać się w nim bez pamięci!

Joanna Szczęsna

Joanna Szczęsna

Taniec Nowoczesny/Disco Dance

Pierwsze taneczne kroki stawiała w wieku 3 lat na zajęciach z baletu i tańca towarzyskiego...

Właśnie wtedy rozpoczęła się Asi ogromna pasja związana z tańcem. W wieku 7-miu lat rodzice zapisali Asię do Akademii Artystycznej Art Dance, gdzie szkoliła się w tańcu nowoczesnym oraz balecie. Z zespołem wielokrotnie występowała na deskach teatrów: Teatr na Woli, Och Teatr i wiele innych. W 4-ej klasie szkoły podstawowej zmieniła szkołę tańca na Egurrola Dance Studio, gdzie szkoliła się pod okiem Gabrieli Banaszek i Katarzyny Mieczkowskiej w stylach tańca takich jak Disco Dance, Street Dance Show, a także Taniec Nowoczesny. Wraz z zespołami Luz3 i V3 zdobywała wysokie miejsca na podium na zawodach ogólnopolskich, a także na arenie międzynarodowej. Sukcesy odnosiła także w kategoriach solo, duety i mini formacje. W 2015 roku uczestniczyła w otwarciu Finału Ligii Europy UEFA. Dwa lata później dołączyła do zespołu High Class 1 w Grawitacji Piaseczno. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe aktywnie uczestnicząc w warsztatach, zgrupowaniach i obozach tanecznych, co pozwala Asi wzbogacić swoje umiejętności taneczne.