DANCING PRE-SCHOOL

 

DANCING PRE-SCHOOL

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży tanecznej i współpracy z fantastycznymi instruktorami stworzyliśmy wspaniałe miejsce, w którym zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, mogą pielęgnować swoją pasję.

Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom oraz możliwościom rodziców mamy również możliwość prowadzenia zajęć tanecznych bezpośrednio w Państwa przedszkolu.

Program zajęć przedszkolnych skierowany jest specjalnie do dzieci w wieku 3-6 lat i obejmuje naukę podstaw tańca towarzyskiego (Samba,Cha-cha-cha, Walc Angielski, Walc Wiedeński) oraz inne rodzaje tańców: Taniec Nowoczesny, Hip-hop, Zumba Kids oraz Balet.

Zajęcia prowadzone są w sposób zabawowy, dostosowany do dzieci w wieku przedszkolnym.

  Naszym celem jest wszechstronny rozwój wszystkich osób uczestniczących w zajęciach tanecznych, bez względu na to, na jakim etapie tanecznej kariery się znajdują. Chcemy, by nasi uczniowie mogli poprzez taniec wyrażać siebie, nauczyć się przekazywać drzemiące w nich emocje i, co najważniejsze, poprawiać swoją sprawność i kondycję fizyczną.

   Obecnie przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć tanecznych dla przedszkoli. Nasz instruktor na zajęciach poprzez zabawę wprowadza dzieci w magiczny świat tańca, pomaga rozpoznawać rytm i nastrój muzyki, a także poznać podstawowe kroki taneczne.

   Zajęcia są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego małych dzieci i prowadzone w sposób dla nich przystępny i ciekawy.

   Zajęcia taneczno-ruchowe są niezwykle ważne już od najmłodszych lat. W tym kluczowym dla maluszków okresie taniec pomaga kształtować motorykę dziecka, wpływa na prawidłową postawę i wzmacnia rozwój fizyczny. Dodatkowo zajęcia grupowe pomagają dzieciom w przełamywaniu barier nieśmiałości i umacniają więzi społeczne.

Taniec oddziałuje na wyobraźnię dziecka, kształtuje jego osobowości i pozwala świadomie wyrażać emocje.

Zajęcie prowadzone przez instruktora Royal Dance Academy niewątpliwie wzbogacą ofertę zajęć dodatkowych w Państwa przedszkolu, zadbać o prawidłowy rozwój dzieci i pomogą w budowaniu więzi pomiędzy dziećmi.

Pragniemy aby dzieci miały okazje przekonać się ile radości i pozytywnej energii daje taniec. Liczymy na to, że zechcą one zostać w jego świecie trochę dłużej, a może nawet uczynić z tańca tak jak my, swoją życiowa pasje.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu umówienia pierwszej nieodpłatnej lekcji tańca w Państwa przedszkolu.

☎️ 881-757-757
📌 Al. Rzeczypospolitej 20, Warszawa Wilanów

ZAPISY

Wypełnij formularz

Zapisz się:

Zgoda RODO