DANCING SCHOOL

 

DANCING SCHOOL

TANECZNA LEKCJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Wiemy jak ważnym tematem jest w obecnych czasach brak ruchu wśród Najmłodszych.

Dzieci coraz częściej wolą spędzać czas wolny przed ekranem komputera lub telefonu.

Jako promotorzy ruchu i wysiłku fizycznego pragniemy przekonać młode pokolenie, że ćwiczenia, trening i zdrowy tryb życia jest bardzo ważny, a z czasem może stać się ich pasją.

Jesteśmy przekonani, że urozmaicone zajęcia wychowania fizycznego mogą pokazać młodym ludziom, że sport to świetny sposób na spędzanie czasu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży tanecznej i współpracy z fantastycznymi instruktorami stworzyliśmy wspaniałe miejsce, w którym zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, mogą pielęgnować swoją pasję.

Naszym celem jest wszechstronny rozwój wszystkich osób uczestniczących w zajęciach tanecznych, bez względu na to, na jakim etapie tanecznej kariery się znajdują. Chcemy, by nasi uczniowie mogli poprzez taniec wyrażać siebie, nauczyć się przekazywać drzemiące w nich emocje i, co najważniejsze, poprawiać swoją sprawność i kondycję fizyczną.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu  umówienia nieodpłatnej lekcji tańca w Państwa szkole.

Nasz instruktor poprowadzi zajęcia w wyznaczonym przez Państwa terminie.

Czas trwania to standardowe 45 min.

W tym czasie dzieci będą mogły wziąć udział w prawdziwej lekcji tańca i nauczyć się prostej choreografii.

Pragniemy aby dzieci miały okazje przekonać się ile radości i pozytywnej energii daje taniec. Liczymy na to, że zechcą one zostać w jego świecie trochę dłużej, a może nawet uczynić z tańca tak jak my, swoją życiowa pasję.

☎️ 881-757-757
📌 Al. Rzeczypospolitej 20, Warszawa Wilanów

ZAPISY

Wypełnij formularz

Zapisz się:

Zgoda RODO