Szkoła tańca Warszawa Wilanów

Royal Dance Academy to nowy punkt na tanecznej mapie Wilanowa!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży tanecznej i współpracy z fantastycznymi instruktorami stworzyliśmy wspaniałe miejsce, w którym zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, mogą pielęgnować swoją pasję.

Naszym celem jest wszechstronny rozwój wszystkich osób uczestniczących w zajęciach tanecznych, bez względu na to, na jakim etapie tanecznej kariery się znajdują. Chcemy, by nasi uczniowie mogli poprzez taniec wyrażać siebie, nauczyć się przekazywać drzemiące w nich emocje i, co najważniejsze, poprawiać swoją sprawność i kondycję fizyczną.

Nasza oferta jest bardzo różnorodna. Rozpoczyna się od maluszków od 1. roku życia, a kończy… nigdy – górna granica wieku dla nas nie istnieje, bo kierujemy się przekonaniem, że taniec to aktywność dla każdego!

Mając na uwadze rozmaite potrzeby uczestników naszych kursów przygotowaliśmy zajęcia zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Oferujemy naukę tańca w następujących stylach:

Taniec Nowoczesny

Latino Solo

Hip Hop

Jazz

Akrobatyka

Taniec Towarzyski

Ale to jeszcze nie wszystko!

Royal Dance Academy to nie tylko regularne kursy tańca, ale również mnóstwo innych form spędzania czasu związanych z tańcem – obozy taneczne, przyjęcia urodzinowe, taneczne bale mikołajkowe oraz halloweenowe, pokazy taneczne, a dla osób zaawansowanych – możliwość startu na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca.

Dzięki temu w naszej szkole można tańczyć przez cały rok!

Przyjdź, poznaj nas osobiście, wybierz najlepsze zajęcia taneczne dla siebie i przekonaj się, że drugiej takiej szkoły tańca nie ma nie tylko na Wilanowie, ale w całej Warszawie!

Zgoda RODO

Informacje marketingowe